Drzwi garażowe Hormann

Drzwi garażowe HormannZwykłe dążenie do ograniczenia kosztów inicjatywy ponoszonych podczas wykorzystywania lub wyremontowanym domu jak również ekologiczne względy sprawnego gospodarowania inicjatywą sprawiają, że wspólnicy z sporą naganą przyglądają się wszystkim innowacjom unoszącym izolacyjność ciepłą fasady gmachu. Dlatego przedsiębiorstwo Hörmann przekazuje coraz to innowacyjne rozwikłania, które wznoszą termoizolacyjność drzwi wejściowe źródłowych i bram garażowych.

Drzwi garażowe Hormann

Ciepło w garażu i w mieszkania, czyli termoizolacja w znajomości

Jeśli garaż znajdzie się w bryłce struktury, to ciepło z graniczących z nim nagrzewanych miejscach zamieszkania napełnia na zewnątrz. Fachowcy wskazują, że taki budynek powinien posiadać garaż inwestowany w bramę segmentową skonstruowaną ze stalowych segmentów o częstości nie mniejszej aniżeli 42 mm. Brama taka musi być precyzyjnie napełniona pianką poliuretanową o bardzo niebotycznych jakościach termoizolacyjnych. Znaczące przy tym jest, ażeby pianka szczelnie ukończyła wszelkie zakamarki drzwi garażowych. Fundamentalne są też wiązania między segmentami bramy a także między segmentami a ościeżnicą. Swoją uwagę odtwarzać należy na ciągle podatne i silne na postępowanie warunków pogodowych uszczelki, zlokalizowane na każdych krawędziach bramy jak również na jak najszersze granice styku między segmentami. Wskaźnik ogarniania gorąca U dla zamontowanej bramy o przestrzeni 10 m2 nie powinien wykraczać 1,3 W/m2K. Te wszelkie warunki spełniają bramy garażowe segmentowe LPU 40 spółki Hörmann.

Energooszczędność drzwi garażowych zależy jednak także od rodzaju montażu. Najnowszym, budowanym przez kompanię Hörmann, ustrojem dodatkowo warunkującym opłaty odwagi cieplnej jest montaż ościeżnicy ThermoFrame z wdrożeniem zapory termicznej między ościeżnicą a elewacją konstrukcji. Ten program dodatkowo dopuszcza zniżyć opłaty inwencji cieplnej i polepsza odpowiedniości termoizolacyjne bram garażowych LPU 40.

Ościeżnica ThermoFrame rozdzielona jest od elewacje struktury nadzwyczajną barierą termiczną, która sprawia, że składniki konstrukcyjne bramy nie stykają się bezpośrednio ze ścianą. W ten sposób minimalizuje się rośnięcie mostów cieplnych, istniejących podstawą zwiększonych zgub ciepła. Ościeżnica ThermoFrame inwestowana jest w odporną ramę z tworzywa chemicznego jak również suplementarne „wargi” ściągające, stykające się z taflą bramy na trzech granicach – po bokach i w jej górnej części. Brama LPU 40, której wskaźnik przekłucia ciepła jest i tak niski (dla płyty bramy wynosi 0,9 W/m2K), z taką ościeżnicą znamiennie powiększa swoje odpowiedniości termoizolacyjne – nawet o 15 procentów.

Izolacyjność cieplną fasady naszym domu wywyższyć również potrafią wręczane przez kompanię Hörmann drzwi garażowe powierzchowne: ThermoPro i TopPrestigePlus. To sugestia dla tych, którzy układając na energooszczędność, nie zechcą opuszczać ani z gwarancje przeciwwłamaniowej, ani z atrakcyjności estetycznej drzwi do garażu, które uważają jak wizytówkę praktycznie każdym domu.

Stalowe skrzydła drzwi do kuchni ThermoPro odziewano w przeszkodę termiczną. Dodatkowo, tafle drzwiowe o częstości 46 mm na całej powierzchni wypełnione pozostały pianką poliuretanową. Szkody ciepła wymazują: czterostronna przylga drzwiowa, binarne uszczelki na każdych krawędziach tafle i poboczne uszczelnienie rogów w rejonie progowym. Termoizolacyjność podwyższają również inwestowane w przeszkodę termiczną aluminiowe ościeżnice. Wskaźnik izolacyjności cieplnej wynosi nawet 1,2 W/m2K (w wrotach bez przeszkleń). Nieposzlakowaną izolację cieplną w drzwiczkach z przeszkleniami zapewnia troiste albo dwojakie szkło izolacyjne.
Typowe 11-punktowe wynagrodzenie gwarantuje wyśmienitą gwarancję przeciwwłamaniową. Egzystuje również sposobność zapotrzebowania drzwi wejściowe do mieszkania ThermoPro w wersji przeciwwłamaniowej, w elegancji 2 wg PN – ENV 1627. Jednocześnie można zamówić objaśnia poprzeczne i górne o bardzo rzetelnej termoizolacji.

Drzwi drewnianych ThermoPro proponowane są w obfitym wariancie modeli, zarówno prekursorskich, jak i wspaniałych, a także w 11 kolorach z palety RAL, a niektóre wzorniki w okleinie drewnopodobnej Decograin w kolorze Golden Oak i Dark Oak jak również w kolorze antracytowym Titan Metalic.

Różnorodność popularnych szablonów z bardzo znaną izolacyjnością cieplną i przeciwwłamaniowymi przechowaniami zestawiają też w sobie drzwi boczne do garażu TopPrestigePlus.

Drzwi drewniane te mają ustrój aluminiowych profili o częstości 80 mm z zaporą termiczną, a ich skrzydło o gęstości 70 mm skonstruowane jest z trzech warstw blachy aluminiowej i dwóch powłok pianki poliuretanowej. Dzięki temu w wrotach bez przeszkleń dzielnik napełniania gorąca U może wynosić nawet 1,1 W/m2K. W drzwiczkach z przeszkleniami szkody ciepła minimalizuje troiste przeszklenie termoizolacyjne. Bramy segmentowe TopPrestigePlus, równie jak bram metalowych ThermoPro, można zamówić w wersji przeciwwłamaniowej w elegancji 2 wg PN- EN 1627.

Zarówno ThermoPro jak i TopPrestigePlus to najkorzystniejszy wzór jak prekursorskie drzwi stalowe zewnętrzne zdołają z sukcesem sprzęgać nieposzlakowaną termoizolacyjność z antywłamaniowością i zadziwiającym designem.