Czy napęd do bramy garażowej może nie współpracować?

Jako kobieta jestem na ogół na bakier z nowoczesnymi wynalazkami i takie coś jak napęd automatyczny do bramy garażowej jest dla mnie niepotrzebnym wynalazkiem.

Jako, że nie mam drugiej połówki jestem zdana na pomoc tzw. profesjonalistów oraz bliższych i dalszych znajomych i zaprzyjaźnionych osobników płci męskiej. Albo na rady eks męża i męskie potomstwo w liczbie 3. W moim domu, który dostałam po rozwodzie i podzieleniu majątku, zabrakło miejsca na samochód, przeto również bramy garażowej i tym samym takie jak napędy do bram garażowych. Dla mnie nie było to problemem, gdyż i tak nie posiadam samochodu, ani nawet dokumentu uprawniającego do jazdy samochodem, niemniej jednak moja najstarsza latorośl owe prawo jazdy sobie zrobiła i kupiła sobie stary samochód i zamarzyła sobie specjalnego pomieszczenia.

napędy do bram garażowych

napędy do bram garażowych

Dla mnie w dalszym ciągu garaż nie do końca był potrzebny, lecz wpadłam na to, że może wreszcie będę miała gdzie trzymać rower, jak zbuduję garaż, razem z bramą i owym niewytłumaczalnym dla mojego umysłu napędem do bramy garażowej. Więc z niejaką niechęcią i przy wydatnej pomocy eks i potomstwa garaż wybudowałam i powstał wówczas temat bramy do garażu i rzeczonego automatycznego napędu. Uważałam, że prosta brama, lub raczej wrota, takie jak do stodoły, wydadzą się zdecydowanie dostateczne, lecz moja latorośl była innego zdania.Nie dość, że wyobrażał sobie coś całkowicie odmiennego niż zwykła brama, to jeszcze miało to posiadać napęd do bramy garażowej, czymkolwiek to jest.

Rzecz jasna syn zajęty był nauką w ostatniej klasie studium protetycznego, eks mąż nie widział racji, aby trudnić się budowaniem mojego garażu, moją bramą garażową i moim napędem do bramy garażowej, młodsze potomstwo także nie widziało sensu w zajmowaniu się tym wszystkim, a więc kłopot spadł na mnie. Przy całej mojej inteligencji nie potrafiłam połapać się po co mi w garażu brama ze specjalnym napędem do bram garażowych, jeśli nie ja go mam wykorzystywać. Synek aliści nie jest stary, zdrowy na ciele i umyśle i jest w stanie wychodzić z wozu i odmykać wrota, zamiast krzywić sobie kręgosłup i hodować brzuszek otwierając specjalną bramę garażową automatycznym sterownikiem do specjalnego napędu do bram garażowych. I u znajomego stolarza złożyłam zamówienie na moje ulubione wrota.