Dlaczego napędy do bram wjazdowych zostały moim przeznaczeniem

W każdym domu w mojej wiosce jest brama wjazdowa. Wymyśliłem, iż jakby każdy postanowił mieć w własnej bramie napęd do bram wjazdowych, to można by zarobić na tym na życie.

Krótki czas temu sprawiłem sobie napęd do bramy wjazdowej w mojej bramie i pod każdym względem dobrze mi się to udało. Właściwie uważam, że zostałem już ekspertem od napędów do bram wjazdowych, ponieważ mnóstwo się na ich temat nauczyłem i nagadałem z profesjonalistami, że osiągnąłem ogromną ilość informacji, a użycie jej w realu udało mi się wspaniale. W ten sposób postawiłem na napędy do bram wjazdowych.

Wywiad na temat napędy do bram wjazdowych

Wykonałem ankietę pośród okolicznych domostw, przeszedłem sąsiedztwo, byłem w każdej wsi na terenie gminy. Wynik moich dociekań był poniższy:
• w naszej przysiółku nie ma zakładu instalowania napędów do bram wjazdowych
• w okolicznych wsiach takie firmy spostrzegłem
• sumarycznie na terenie gminy jest ich trochę
• dużo domostw ma proste bramy wjazdowe
Wniosek z tego ten, iż kolejny zakład instalowania napędów do bram wjazdowych może się udać i mogę zakładać taką działalność. Wyszedłem od starań o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Trwało pół roku, nim wpłynęły mi pieniążki. W pierwszym momencie musiałem mieć część kasy na działalność ze swoich, zaciągnąłem w tej sytuacji o kredyt pod wniosek do unii. Pożyczkodawca bez problemu przyznał mi pożyczkę, gdyż jak wiadomo refundacja z funduszy unijnych jest rękojmią, zatem i możliwości zwrotu do banku gotówki również są gwarantowane. No a następnie zostało mi założyć firmy oferującej napędy do bram wjazdowych w EWG, spisać kontrakt z fabrykantem napędów do bram wjazdowych i ruszyć na podbój okolicznego rynku zbytu.

Pierwszym moimi interesantami na napędy do bram wjazdowych

byli okoliczni sąsiedzi, bo pożałowali mi naszej bramy z napędem do bram wjazdowych. Następni przyszli przysłani przez tamtych i w ten sposób mój interes udał się i dzięki pomocy napędów do bram wjazdowym stałem się człowiekiem biznesu. W tej chwili rozszerzam zakres działalności o same bramy oraz drzwi różnego typu.