Jak wybierałam drzwi wejściowe do mego wyremontowanego domu

drzwi wejściowe

drzwi wejściowe

Teraz na świecie jest tak dużo zakładów wytwarzających drzwi wejściowe , a każda z nich ma tak dużo wersji, że w zasadzie podjęcie decyzji jest bardzo trudne.

Budowałam domek trochę latek temu i natknęłam się na olbrzymi problem, wybranie drzwi wejściowych do domku stało się całkiem wielkim wyzwaniem. Oglądnęłam wiele drzwi wejściowych, wystaw, składów budowlanych. Na szczęście, lub być może nieszczęściem, nie założyłam wtedy netu, zatem swoje poszukiwania drzwi wejściowych zawęziły się do bliskich miejsc w Warszawie, gdzie miałam nadzieję, iż znajdę drzwi zewnętrzne. Byłam na ekspozycji firm w centrum wystawowym, lecz nie było tam nic, co by mnie pociągało. Szukałam nadal w galeriach budowlanych, gdzie mnóstwo zakładów posiadało swe sklepy stolarki okiennej i drzwiowej. Zwiedziłam też salony stolarki drzwiowej w sąsiednich miasteczkach. Każda produkcja wydawały mi się zrobione w tym samym duchu, nic jednorazowego. Mogłoby się wydawać, iż niczego już w tej dziedzinie nie można zaprojektować oryginalnego, ale jednocześnie żadne z tych ofert nie były podobne do tradycyjnych drzwi wejściowych, które od zawsze znajdowało się w mym regionie. Miałam w głowie różnorodne marzenia drzwi wejściowych, lecz to co oglądałam w niczym moich marzeń nie przypominało. Pozostało mi zlecenie zrobienia drzwi wejściowych na zamówienie, lub zakupienie obojętnie jakich drzwi wejściowych z istniejących.

Sposób na wybranie drzwi wejściowych

Dom już był zbudowany, robotnicy zajęli się wykańczaniem wnętrz, tylko ja cały czas nie umiałam dokonać wyboru. Wreszcie doszłam do wniosku, że to nie po prostu znaczenia i zadecydowałam biorąc pod uwagę cenę. Po prostu wybrałam te, jakie akurat były na wyprzedaży w bliskim salonie z drzwiami wejściowymi. Teraz myślę, iż był to odpowiedni werdykt. Może nie są to najpiękniejsze drzwi wejściowe do domu w okolicy, lecz są szczelne, odpowiednio ocieplone, i choć nie były przeciwwłamaniowe, mimo wszystko jednemu złodziejowi nie udało się ich sforsować pod naszą nieobecność. zostawił im tylko kilka rys na blasze.