Z jakiego powodu bramy rolowane są ważnym rozwiązaniem

bramy rolowane

bramy rolowane

W moim garażu zaplanowałam założyć bramę rolowaną z napędem automatycznym. Wiele lat nie znałam się na wrotach do nieruchomości, ani tym bardziej o bramach rolowanych, bo najzwyczajniej w świecie nie miałam posesji z garażem, ani miejsca parkingowego. Ale kiedy zabiegałam o znalezienie domku dla siebie widziałam na fotografiach w portalach nieruchomościowych coś, co bardzo kręciło mnie, a mianowicie brama do garażu, wyglądająca jak roleta antywłamaniowa.

Koncept bardzo mi się spodobał i zaczęłam szukać w najbliższych warsztatach trudniących się bramami tego typu. Po wizycie w pierwszej z nich nabrałam pewności, że to co coś, czego szukam, to brama rolowana. Ekstra rozwiązanie. Następnie oglądnęłam jeszcze na wszelki wypadek w internecie różnorodne rodzaje bram garażowych, do tego ceny bram rolowanych i miałam pewność, jaką bramę i gdzie kupić. Najęłam tego samego człowieka, u którego pytałam na początku. Żyję daleko od miasta ,a tu koszty są po prostu mniejsze, nawet, jeśli nie samej bramy, to przynajmniej montażu tej bramy. A firma zamawia bramy rolowane kilku producentów fakultatywnie, każde najwyższej próby, a człowiek robił na mnie wrażenie osoby odpowiedzialnej i fachowej.

jak oglądałam bramy rolowane

Więc dzień później miałam już w garażu założoną bramę rolowaną. Jestem mocno zadowolona, bowiem brama rolowana zostawia dużo powierzchni na podjeździe, także wewnątrz lokalu zostaje dużo powierzchni niż przy zwyczajnej bramie, a przy tym wygląda to bardzo ładnie i zamyka się na pilota. I to bawi mnie najwięcej, iż mogę otwierać bramę z wozu. Brama rolowana stała się doprawdy świetnym planem. A do tego mam poczucie bezpieczeństwa, bowiem zapewniono mnie, iż napaść mi nie zagraża, bo brama rolowana ma zabezpieczenia przeciwwłamaniowe i nie da się jej podnieść, nawet gdyby ktoś zechciał.