Czy warto kupić automaty do bram?

automatyka do bram

automatyka do bram

Całkiem niedawno nie miałam pojęcia co nazywają automatyka do bram, ale w czasie stawiania lokalu powstał problem furty garażowej oraz bramy wjazdowej. No i okazało się, że brama wjazdowa to nic, bo jeszcze należałoby założyć automatykę do bram.

Zdenerwowałam się, gdyż co czego ode mnie oczekują, nie jestem obeznana z tym tematem, a przede wszystkim oczywiście, dlatego, że jestem skąpa, to poszło o kasę. Miła rodzinka w ilości trzech panów zaparła się na ten napęd automatyczny, jak gromada małp, a ja nie chciałam słyszeć o rozrzucaniu dodatkowej kasy na stawianie domu.

Lecz, by nie zostać oskarżoną o przesadną oszczędność, dlatego, że zdaję sobie sprawę, że skąpa jestem, lecz przyznawać się do tego nie zamierzam, to zaplanowałam zapoznać się z kwestią.

automatyka do bram w obejściu domowym

Weszłam do zakładu zakładania furt i automatyki do drzwi koło tego domu i pogawędziłam z profesjonalistą. No więc dowiedziałam się, iż tego typu brama wraz z automatyką niekoniecznie musi być cenniejsza od zwykłej bramy z desek drewnianych, jaką chciałam zlecić do wykonania u stolarza.
Nade wszystko bramy produkowane w większych liczbach w zakładzie przemysłowym są tanie, dzięki temu, iż produkowane w masówce, a stolarz weźmie mnóstwo kasy, bowiem tylko indywidualne zamówienie będzie go kosztowało sporo roboty. A więc
w owej cenie mogę mieć także automatyka do bram. Właściwie nie ja jestem prowadzącą wóz i to mój mąż lub latorośle mają obowiązek opuszczać auta, żeby odemknąć bramę, lecz jednak perspektywa prostszego wchodzenia na teren działki jest i dla mnie przyjemna.

Tak więc poszłam do domostwa i zawiadomiłam, że mają szukać bramę z automatyką do bram, ja nie jestem przeciwna. Wybraliśmy bramę rolowaną, bowiem
dobre było to mi się, że zabiera niewiele miejsca w pomieszczeniu garażowym i na wjeździe do domu. Kolor dobrany dla barwy domku, czyli czerwony, tak samo jak drzwi wejściowe, parapety zewnętrzne. Skutek ostateczny był doprawdy doskonały. Postanowiłam, iż w bramie wejściowej zamontujemy też takie coś jak automatyka do bram, ponieważ
wprawiła mnie w zachwyt taka nowoczesność we własnym domu.