Wybieramy jasne oraz estetyczne drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Od jakiegoś czasu przyglądam się jak ewoluuje się projektowanie w sprawie drzwi wewnętrzne. Rozpoczęło się od tego, iż stawiałam sobie willę i należało dobrać dużo drzwi wewnętrznych i wejściowych, najeździłam się po salonach i magazynach i nic mi się nie podobało. Przejrzałam w necie wielorakie opcje drzwi wewnętrznych i na ogół nie znalazłam swoich drzwi.

W efekcie postanowiłam stworzyć samodzielnie drzwi wewnętrzne do mojego domu. Stworzyłam stosowne rysunki i zaniosłam je do znanego zakładu stolarskiego. A teraz posiadam w domu owe drzwi jakie sobie wyśniłam. Ostatecznie dom projektuje się zazwyczaj raz przez całe życie, więc dobrze jest zainwestować w coś, co pasuje do moich wyobrażeń, a nie zgadzać się na wszędzie dostępne drzwi, które nie spełniają moich marzeń. Może jestem zbyt wymagająca, lecz bodaj jestem radosna, gdy widzę te wszystkie drzwi wewnętrzne w swym domku.

drzwi wewnętrzne w wielkiej ilości

Wymyśliłam do domu styl japoński i w większości drzwi wewnętrzne w lokum zrobiłam przesuwne. Przeważnie są mocno przeszklone, z listewkami krojącymi płaszczyznę drzwi na duże kwatery, a z założonym wewnątrz białym gładkim szkłem. Drzewo płowe, jesionowe, w tym samym kolorze co podłogi. Całość robi wrażenie, obojętnie kto do mnie zachodzi adoruje wystrój i jestem wówczas zadowolona z siebie jak paw. Przemyśliwam, czy nie zająć się produkowaniem tego typu drzwi wewnętrznych, w małych seriach, tylko dla klientów pragnących czegoś fantazyjnego, a przy tym zamożnych, gdyż drzwi takie nie są tanie. A przy tym mam w umyśle tak dużo innych inicjatyw! Trzeba podyskutować z owym stolarzem, kto wie, może może wziąć udział w tym przedsięwzięciu, ja bym tworzyła idee, on by robił część praktyczną, ale do zbytu można by kogoś przyjąć, dlatego, że ja się na tym nie znam. Na razie mam kilku zainteresowanych, a więc jest jakiś początek, a być może następnie samo to się rozrośnie, sposobem rekomendacji znajomym. Dobrze by było. Tym chętniej, iż znajduje się sporo różnych rzeczy, jakie można by projektować nie jedynie drzwi wewnętrzne.