Bramy szybkobieżne używane w wielorakich hurtowaniach

bramy szybkobieżne

bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne to ciekawy
problem. Są niezwykle korzystne w różnych zakładach przemysłowych, magazynach i innej architekturze industrialnej. Dobrze się sprawdzają w halach, gdzie licząca się jest zimnota hali i higiena, dlatego, że są szczelne, szybko rozwierają się za jadącym wózkiem, i do tego nie potrzebują wychodzenia z pojazdu, aby je zamykać.
Są normalnie wytwarzane z tworzywa sztucznego, w miarę miękkiego, ale jednocześnie dobrego i nie wpuszczającego brudu różnego rodzaju. Przy okazji zatrzymują również stosowną zimnotę w halach. Mają wmontowany trik samonaprowadzający, który chodzi tak, że w czasie gdy furta jest zbyt mocno szarpnięta, to wychodzi z szyn prowadzących nie prowadząc w taki sposób usterkom, a potem samodzielnie wraca na swe miejsce, co daje nam to, że nie musimy w takim wypadku jej naprawiać.

bramy szybkobieżne w warunkach laboratoryjnych

Bramy szybkobieżne rewelacyjnie się dają wykorzystać w pomieszczaniach chłodzących, gdzie potrafią bardzo dobrze utrzymywać odpowiednią ciepłotę oraz w różnego typu hurtowniach leków, gdzie licząca się jest niezwykła higiena.

Taką akurat bramę szybkobieżną chcemy wbudować w naszym laboratorium chemicznym, w którym będą wytwarzane kosmetyki nowoczesne. Później pragniemy również przeprowadzać poszukiwania dla zakładów farmaceutycznych, więc inwestycja w bramy szybkobieżne szybko nam się opłaci. Po pierwszych tygodniach chodzenia tego typu bram u naszych przyjaciół nabraliśmy przekonania do ich pożytku i stąd nasz wybór zainstalowania również w naszym laboratorium bram szybkobieżnych. Myślimy, iż takie wrota są proste w użyciu, proste w serwisie i nie wymagają częstych reperacji, więc staną się dla nas komfortowe. A przy tym dają jakieś oszczędności prądu w zestawieniu z bramami, jakie posiadaliśmy do tej pory.

Przeczytaj również tutaj: ekoplyta.com.pl